مطالب مرتبط

فدوکس لاغری | چطور با فدوکس لاغر شویم؟

فدوکس لاغری

فدوکس و لاغری. آیا این ترکیب برای شمایی که به دنبال لاغری هستید، حقیقت دارد؟! بله. می‌توانید از فدوکس برای لاغری خود استفاده کنید اما سوال این است که فدوکس چطور بر لاغری تأثیر می‌گذارد. جو دوسر پرک، جو دوسر پرک فوری و اوتمیل‌های آماده از جمله محصولات فدوکس هستند که در این مقاله به نحوه تأثیرگذاری آن‌ها بر رژیم غذایی و لاغری پرداخته‌ایم.

معرفی محصولات فدوکس لاغری

جو دوسر پرک، جو دوسر پرک فوری و 8 طعم مختلف اوتمیل آماده از محصولات مناسب فدوکس برای کمک به رژیم و تناسب اندام است. شما می‌توانید از طریق سایت فدوکس محصول موردنظرتان را به صورت آنلاین سفارش دهید. فقط در نظر داشته‌ باشید که به دست آوردن یک اندام متناسب نیازمند رژیم غذایی مشخص و ورزش به صورت مستمر است. پس با فدوکس لاغری را استارت بزنید!

 

چرا جو دوسر فدوکس برای لاغری مناسب است؟

جو دوسر فدوکس برای لاغری مناسب است؛ زیرا این غله دارای ماده‌ای به نام بتاگلوکان است. شاید تا به حال اسم بتاگلوکان را شنیده باشید اما دقیقا ندانید تأثیر آن بر لاغری چیست.

بتاگلوکان یک فیبر محلول است. یعنی قابلیت ترکیب با آب را دارد و بعد از بلع به شکل توده‌ای ژله‌ای در معده در می‌آید که انتقال غذا از معده به روده را با کندی مواجه می‌کند.

بتاگلوکان یک فیبر بسیار پرخاصیت است که در جو دوسر به وفور یافت می‌شود. خاصیت این ماده به قدری زیاد است که اشکال دارویی مختلف مثل قرص، پودر، کپسول و شربت مکمل نیز با آن ساخته شده است.

مزایای محصولات فدوکس برای لاغری چیست؟

بتاگلوکان به شما احساس سیری می‌دهد. چگونه؟ با دیرتر هضم شدن. از مزایای فدوکس برای لاغری این است که با مصرف جو دوسر پرک و اوتمیل‌های آماده فدوکس تا مدت طولانی احساس سیری می‌کنید و گلوگز دریافتی بدن شما به میزان زیادی کاهش می‌یابد.

به این ترتیب سراغ ریزه‌خواری نمی‌روید و با انرژی فعالیت‌های روزتان را دنبال می‌کنید. با گذشت زمان حذف مواد غذایی اضافی به کاهش وزن و لاغری شما کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: «خواص فدوکس»

جو دوسر و اوتمیل، دو محصول فدوکس لاغری

جو دوسر فدوکس برای لاغری مفید است اما برای تهیه نیاز به کمی زمان دارد. اگر زمان کافی دارید، می‌توانید با جو دوسر فدوکس یک اوتمیل خوشمزه یا سوپ درست کنید و به عنوان یک وعده غذایی یا میان‌وعده آن را نوش‌جان کنید و مطمئن باشید به‌خاطر بتاگلوکان مدت زیادی سراغ هیچ‌گونه خوراکی نمی‌روید.

اما اگر عجول هستید، می‌توانید از اوتمیل‌های آماده فدوکس استفاده کنید و پس از گذشت 3 دقیقه میان‌وعده خود را میل کنید. اوتمیل آماده فدوکس میان‌وعده‌ای ساخته‌شده با جو دوسر است که با پودر مواد مقوی دیگر چون پسته، خرما، بادام، عسل و طعم‌های دیگر ترکیب شده است.

این پودر را می‌توانید داخل آب جوش بریزید و پس از 3 دقیقه فنجان سرشار از بتاگلوکان خود را میل کنید. این میان‌وعده برای چند ساعت شما را پرانرژی و سیر نگه می‌دارد.

خرید اوتمیل آماده و خرید جو دوسر فدوکس

برای کاهش وزن، محصولات فدوکس را چگونه مصرف کنید؟

در خیلی از رژیم‌ها و برنامه‌های غذایی گفته می‌شود که جو دوسر استفاده کنید تا لاغر شوید. درست است که جو دوسر فدوکس لاغری به همراه دارد و به‌خاطر داشتن بتاگلوکان مانع جذب گلوگز می‌شود اما فراموش نکنید که جو دوسر در وهله اول فقط مانع خوردن خوراکی‌های چاق‌کننده و مضر است.

فدوکس لاغری

در وهله دوم در کنار مصرف اوتمیل و جو دوسر فدوکس، برای لاغری باید ورزش کنید. به همین‌خاطر هم هست که فدوکس دوست ورزشکاران است.

کسانی که باشگاه می‌روند و یا به صورت تخصصی ورزش می‌کنند، چون به مواد غذایی پرپروتئین و بی‌چربی نیاز دارند، می‌توانند اوتمیل آماده فدوکس را همراه خود داشته‌ باشند تا در فرصت مناسب آن را مصرف کنند. مصرف آن نیز کار راحت و بی‌دردسری است. کافی است به یک لیوان آب جوش دسترسی داشته‌باشید.

برای رژیم لاغری به میزان اوتمیل و جو دوسری که مصرف می‌کنید نیز باید توجه داشته باشید. برای هر فرد بسته به قد و وزن او و البته میزان فعالیتی که می‌کند، مقدار مشخصی از جو دوسر قابل استفاده است که باید پیش از مصرف از آن اطلاع یابید.

سبد خرید
اسکرول به بالا