معرفی برند

فدوکس نام تجاری شرکت پویاپردازان میثاق است که از سال 1396 در زمینه تولید و فرآوری غلات گندم و جو شروع به کار کرد.

اهمیت سلامتی مردم و کمبود یک میان‌وعده بدون قند و مقوی در سطح کشور که برای گروه‌های سنی مختلف مفید باشد، کارشناسان شرکت ما را به تهیه اوتمیل‌های آماده که میان‌وعده‌های فوری جو دوسر هستند، ترغیب کرد؛ اوتمیل‌هایی که در طعم‌های مختلف به تولید می‌‌رسند و خیلی سریع آماده می‌شوند.

داستان برند

داستان برند ما از فرآوری گندم و جو آغاز شد و سپس به جو دوسر رسید. آشنایی با خواص منحصر‌به‌فرد جو دوسر مثل داشتن پروتئین بالا، انواع ویتامین و اسیدهای آمینه باعث شد فدوکس به‌صورت تخصصی روی فرآوری جو دوسر کار کند و به تنها شرکتی در ایران تبدیل شود که تکنولوژی فرآوری جو دوسر را دارا است.

ماموریت ما

سبک زندگی امروزی و روی آوردن مردم به غذاهای مضر و فست‌فود سلامت همگانی را تحت‌تاثیر قرار داده است و زنان و مردان شاغل کمتر فرصت تهیه یک غذای مفید را دارند.

ماموریت ما این است که نقش جو دوسر پرک را به عنوان یک ماده غذایی مفید و مقوی که حتی می‌تواند جایگزین گوشت باشد، در سفره‌های مردم پررنگ کنیم؛ به همین جهت محصول اوتمیل آماده خود را روانه بازار کردیم. ترکیبی از جو دوسر پرک و مواد مغذی که برای افراد مختلف مخصوصا ورزشکاران، زنان باردار و شیرده و کودکان یک گزینه فوری و عالی شد.

چشم‌انداز ما

اوتمیل آماده فدوکس با استقبال زیاد مردم روبه‌رو شد اما رسالت فدوکس به همین‌جا ختم نمی‌شود. چشم‌انداز ما در بلندمدت این است که بتوانیم طعم‌های جدید و ترکیبات دیگری با جو دوسر ایجاد کنیم تا افراد بیشتری را به گنجاندن غلات در رژیم غذاییشان راغب کنیم.

شماره پیامک فدوکس برای ارسال محصولات

به‌منظور دسترسی راحت به محصولات، فدوکس تدابیر مختلفی را اندیشیده است. به غیر از فروشگاه‌های بزرگ سراسر کشور که امکان خرید حضوری فدوکس را فراهم کرده ‌است، می‌توانید از طریق آنلاین و سایت Fedox.ir محصول خود را سفارش دهید.

هم‌چنین شماره پیامک فدوکس برای ارسال محصولات 100036196 است. می‌توانید با ارسال عدد 5 به این شماره، محصولات فدوکس را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

شماره فدوکس

در صورتی‌که انتقاد یا پیشنهادی نسبت به محصولات فدوکس یا نحوه دسترسی به آن دارید، می‌توانید با شماره‌های زیر مطرح کنید.

 

 

هم‌چنین اگر علاقه‌مند هستید نمایندگی فروش فدوکس را در شهر خودتان به‌دست آورید، می‌توانید از طریق همین شماره‌های تماس، درخواست اخذ نمایندگی خود را ثبت و پیگیری کنید.

سبد خرید
اسکرول به بالا